اخبار اقتصادی

حریرچی: تمامی فعالیت های آموزشی، ملی و مذهبی تعطیل کامل خواهند بود

تهران (پانا)- معاون کل وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی با توجه به فرایند افزایشی ابتلا به ویروس کرونا در کشور گفت در شهرهای قرمز تمامی فعالیت های آموزشی و اجتماعی اعم از ملی و مذهبی تعطیل کامل خواهند بود.

5 اردیبهشت 1400

چراغ های برج میلاد امشب خاموش می گردد

به گزارش خبرنگاران، امشب ساعت 20:30 چراغ های برج میلاد همزمان با رویداد جهانی ساعت زمین 1 ساعت خاموش می گردد.

25 فروردین 1400

نگاهی اجمالی بر محورهای استراتژی امنیت ملی بایدن

خبرگزاری خبرنگاران-امیر نورایی- 1. بر حسب قوانین ایالات متحده؛ استراتژی امنیت ملی ایالات متحده آمریکا؛ مجموعه ا است از راهبردهایی که اهداف مهم نظامی، سیاسی و اقتصادی را در حوزه های داخلی و خارجی بیان و امکانات، منابع و شیوه ها را در جهت دست یابی به اهداف...

23 فروردین 1400

افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی بناب به 8.5 تن

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار بناب از افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی شهرستان به 8.5 تن اطلاع داد.

23 فروردین 1400

نادر طریقت: فیلمم اکران شد تا چراغ سینما روشن بماند

تهران (پانا) - نادر طریقت کارگردان فیلم های خاطره و سوت دل که اکنون فیلم اینجا هم باران می بارد را در پرده سینما اکران دارد از حال و هوای مردم و ارتباطشان با سینما در شرایط بعد از کرونا روایت می نماید.

18 فروردین 1400

واشنگتن باید گام اول را برای نجات برجام بردارد

سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در مقر اروپایی سازمان ملل متحد در ژنو در سخنانی در کنفرانس خلع سلاح، تکلیف برداشتن اولین گام را در ارتباط با توافق هسته ای ایران برعهده طرف متخلف دانست.

11 فروردین 1400

پیشنهاد اصلاح اساسنامه صندوق ضمانت سپرده ها به دولت

بانک مرکزی پیشنهاد اصلاح برخی مواد اساسنامه صندوق ضمانت سپرده ها و آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را به هیات دولت ارائه کرد.

7 فروردین 1400

نشریه آمریکایی: یکی از گزینه ها دستیابی به نوعی توافق موقت با ایران است

پلیتکو به نقل از منابع آگاه گزارش داد، در میان دستیاران ارشد جو بایدن درباره توافق هسته ای ایران بحث بر سر این است که آیا بهترین راه بازگشت به برجام است یا اینکه راه های دیگری را در پیش بگیرند.

4 فروردین 1400

خبرنگاران ظریف: برای ما رفتار دولت بایدن در لغو تحریم ها مهم است

مسکو - خبرنگاران - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران گفت: آنچه برای ما در دولت جدید آمریکا مهم است و به آن توجه خواهیم کرد رفتار دولت بایدن در حذف عملی تحریم هایی هست که در دوران ترامپ بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد.

27 اسفند 1399

خبرنگاران سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بر تعامل با متحدانمان درباره برجام متمرکزیم

نیویورک- خبرنگاران- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت در موضوع برجام، تمرکز ما در حال حاضر تعامل چند جانبه و دو جانبه با متحدان و شرکایمان است.

25 اسفند 1399

برنامه ام برای فدراسیون فوتبال با افق 4 ساله است

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم درباره ورودش به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به رادیو تهران گفت: انتخابات این دوره اهمیت بیشتری دارد به چند دلیل. این انتخابات بعد از اصلاح اساسنامه برگزار می گردد. سال ها شاهد این موضوع نبودیم. این نکته مهمی...

23 اسفند 1399

تیرانداز پارالمپیکی: برای موفقیت در پارالمپیک توکیو احتیاج به حمایت ویژه داریم

قهرمان بازیهای پارالمپیک ریو در رشته تیر اندازی گفت: برای این که بتوانیم با آسوده خاطر تمرینات خود را برای حضور در بازیهای توکیو پیش ببریم و عملکرد موفقی داشته باشیم احتیاج به فکر قوی و حمایت ویژه داریم.

17 اسفند 1399

خبرنگاران اقتصاد ری مجوز انتشار گرفت

تهران- خبرنگاران- اعضای هیات نظارت بر مطبوعات کشور در جلسه ششم بهمن ماه خود با درخواست انتشار ماهنامه تخصصی تحلیلی اقتصاد ری به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی روح اله حسین زاده موافقت کردند.

15 اسفند 1399

ناسا برای حل مشکل گردوغبار ماه با دانشگاه های آمریکا همکاری می نماید

در حالی که ناسا برای سفر به ماه آماده می گردد، با اعطای وام بلاعوض از دانشجویان دانشگاه های آمریکا درخواست یاری نموده تا راه حلی مناسب برای چالش سروکار داشتن با گردوغبار ماه پیدا نمایند.

14 اسفند 1399

شیائومی از وزارت دفاع و خزانه داری آمریکا شکایت کرد

شرکت چینی شیائومی در اقدامی جنجالی از وزارت دفاع و خزانه داری ایالات متحده شکایت کرد. مشکل شیائومی در ایالات متحده از زمانی آغاز شد که رئیس جمهور پیشین ایالات متحده، دونالد ترامپ، شیائومی را به عنوان یک شرکت وابسته به دولت چین مشخص و هر نوع همکاری شرکت...

10 اسفند 1399

خضریان: طرح نظارتی دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش آنالیز می گردد ، مخالفت کمیسیون تلفیق با درخواست نظارت بر دانشگاه آزاد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مخالفت کمیسیون تلفیق با پیشنهاد نظارت بر دانشگاه آزاد این طرح در قالب سه ماده و با اعلام وصول در صحن مجلس در کمیسیون آموزش مجلس آنالیز می گردد.

9 اسفند 1399

قالیباف: اگر طرف مقابل تحریم ها را برطرف کند، دولت تعهدات را اجرا می نماید

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی از فرایند فعالیت های هسته ای در مجتمع غنی سازی شهید علی محمدی بازدید کرد و به اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها اشاره نمود و گفت اگر طرف مقابل تحریم ها را در عمل برطرف و مراودات بانکی و تجاری ایران برقرار...

8 اسفند 1399

کشف اشیائی به عنوان قدیمی ترین انواع پول

باستان شناسان اشیائی از عصر برنز را کشف نموده اند که از قدیمی ترین انوع پول هستند.

5 اسفند 1399

خبرنگاران احترام به قانون و انتظارات مردم از مقامات حکومتی

تهران- خبرنگاران- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: داوری دقیق و منصفانه درباره آنچه در روز شنبه در خیابان انقلاب میان سرباز، مردم و یکی از نمایندگان مجلس گذشت نیازمند شواهد بیشتر است.

4 اسفند 1399

ادامه سقوط شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و 100 هزار واحد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 36989 واحدی معادل 3.12 درصد به یک میلیون و 149 هزار و 721 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 422 واحدی به 17 هزار و 436 واحد رسید.

2 اسفند 1399
تعداد: (224)